Вантажні перевезення

 Гуртівня будматеріалів Будсервіс організовує вантажні перевезення по Дрогобичу та Львівській області своїх матеріалів та будь яких інших Ваших товарів. Ми гарантуємо, що вантаж буде доставлено без пошкоджень та у чітко зазначений період.
 Для організації вантажних перевезень ми використовуємо лише технічно підготовленні та надійні автомобілі. Замовляючи послугу автоперевезення в Компанії Будсервіс Ви будете впевненні у надійній доставці вантажу.
 Всі водії мають достатній досвід та знання доріг і не будуть турбувати Вас при процесі доставки вантажу. Великий досвід вантажних перевезень дозволяє нам гарантувати що матеріали будуть вивантажені в необхідному для Вас місці.
 На сьогоднішній день ми пропонуємо декілька автомобілів з можливість перевезення матеріалів габаритами 3м та 6м, а також самоскиди. При необхідності ми можемо знайти й інші найбільш вигідні для Вас варіанти вантажних автомобілів. Автопарк компанії Будсервіс постійно розширюється, що виводить нас на лідируючі позиції в Дрогобича та районі серед вантажних перевезень.
 На сьогоднішній день найбільшою популярністю серед наших клієнтів користуються: Газель 3м, МАН 6м та Камаз самоскид.
 Всі автомобілі технічно підготовлені та готові для виконання вантажних перевезень. Цінова політика компанії Будсервіс Вас приємно здивує і Ви неодмінно заощадите гроші використовуючи наші вантажні автомобілі.
  Для замовлення вантажних перевезень телефонуйте нам за номерами в контактах або пишіть на емейл.