Оплата і доставка

Доставка товару

 Інтернет магазин будівельних матеріалів Будсервіс організовує доставку товару по Дрогобичу і регіонам власними вантажними автомобілями.
В нашому автопарку знаходиться декілька вантажівок для різних потреб:
 -самоскиди,
 -3м Газелі,
 -6м Man,
 -та інші,
 -також при необхідності ми можемо організувати послуги власного автокрана для Вашого будівництва або завантаження та вивантаження товарів. Вартість доставки розраховується індивідуально в залежності від кількості будівельних матеріалів, габаритів та строків.
Купуючи будівельні матеріали на гуртівні Будсервіс Ви гарантовано отримаєте знижки на доставку товару, а при великих закупках можлива безкоштовна доставка. Деталі дізнавайтесь за контактними телефонами.

Як купити товар

 Інтернет магазин Будсервіс працює задля блага і комфорту своїх клієнтів, саме тому Ви маєте декілька варіантів купівлі та оплати товару.
Придбати будівельні матеріали можна в декілька способів:
 - замовити через сайт
 - зробити замовлення за телефоном
 - замовити через електронну скриньку
 - безпосередньо на гуртівні Будсервіс (Дрогобич, вул. Павлика 64)
 Для того щоб зробити замовлення через сайт: додавайте товари до кошику, після завершення покупок оформіть замовлення заповнивши форму, наші менеджери зв'яжуться з Вами в найближчий час з 9,00 до 18,00 окрім неділі, та нададуть декілька варіантів оплати та доставки. Також Ви можете замовити безкоштовний дзвінок і ми зателефонуємо Вам та підберемо всі необхідні Вам будівельні матеріали. Або можна приїхати до нас на офіс: м.Дрогобич вулиця Павлика 64, гуртівня Будсервіс, та зробити замовлення безпосередньо в офісі компанії.
 Ми відкриті для Вас з 9,00 до 18,00 вихідний день: неділя.
 Чекаємо Ваших заявок і дзвінків.