Гуртівня будматеріалів Будсервіс

 Гуртівня БудСервіс з 2001 року знаходиться на ринку будівельних матеріалів. За цей час ми стали офіційними представниками багатьох надійних та перевірених часом виробників будівельних матеріалів, а також налагодили власне виробництво метало-пластикової продукції, залізобетонних виробів та іншого.
 Гуртівня Будсервіс має великі виробничі та постачальні потужності, що дозволяє нам реалізовувати будь-які об'єми продукції від невеликих партій до вагонних продаж.
 Окрім будівельних матеріалів компанія Будсервіс має багато інших пропозицій для Вас: послуги спецтехніки(автокрани, екскаватори, бетонозмішувачі), вантажні перевезення, будівельні послуги та інше.
 Компанія Будсервіс активно приймає участь в облагороджуванні міста та району. Нашими будівельними матеріалами та потужностями збудована значна кількість будівель: музей Івана Франка та школу в с.Нагуєвичі, школа в с.Вороблевичі, два чотириповерхових житлових будинки в с.Раневичі, п'ятиповерховий житловий будинок в м.Дрогобич .
 Гуртівня Будсервіс брала участь у спорудженні готельного комплексу «Ріксос-Прикарпаття», реконструкції торговельного центру «Колібріс» у м.Трускавець, капітальному ремонті адміністративного будинку Дрогобицької районної ради, лікувально-профілактичних закладів в населених пунктах району, будівництві шкіл в селах Летня, Михайлевичі. Закінчено будівництво адміністративно-офісного приміщення з виставковим залом площею 1104,5 кв.м. в с.Станиля біля м. Трускавця.
 Гуртівня «Будсервіс» на сьогоднішній день займає одне з провідних місць серед фірм, які торгують будівельними матеріалами. Торговий асортимент налічує понад 5000 найменуваннь товарів для ремонту та будівництва, а саме: гіпсокартон та всі комплектуючі, системи утеплення, металочерепиця та всі комплектуючі, бляха оцинкована плоска та гофрована, сухі будівельні суміші, грунтівки, цемент, сантехніка, плитка, підвісні стелі, паркет звичайний та бамбуковий фініш паркет, ламінована підлога, лаки, фарби, двері вхідні (броньовані) та міжкімнатні (дерев’яні та МДФ), інструмент, гідроізоляційні матеріали, металопластикові конструкції, дахові вікна, вагонка в асортименті (зовнішня та внутрішня), натуральний камінь для внутрішнього та зовнішнього оздоблення.
 В інтернет магазині Будсервіс.com представлено основні та найпопулярніші товари, якщо Ви не знайшли необхідного матеріалу телефонуйте або замовте безкоштовний дзвінок і ми прикладемо максимум зусиль щоб задовольнити Ваші будівельні потреби.